DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital dünyada daha güçlü bir şekilde yer almanız için etkili Pazarlama yöntemleri sunuyoruz.

Yaptığınız iş ne olursa olsun, dijital dünyada ve sosyal medyada yer almanız gerekmektedir. Biz Markanızı dijitale taşırken veya internetteki varlığınızı büyütürken  ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler belirlemekteyiz.

Dijital dünyadaki varlığınızı büyütürken gereken her türlü Güven,Samimiyet,Saygı ve Sevgi esaslı bir ilişki ile çalışmalarımızı sürdürmek. Reklam ajansından çok İş ortağınız gibi sizlerle markanızı geliştirmek ve hedef kitlenize ulaşabilmek adına çalışmalar yapmaktayız.

Dijital pazarlamanın geleneksel pazarlamayla arasındaki en önemli fark yapılan işlerin analizidir. Bizde sizlerle yaptığımız çalışmaların sonucunu raporlarla sizlere sunarak pazarlama stratejilerimizi geliştiririz.

Bir web sitesi bir mağaza kadar güçlü bir markalama deneyimi olabilir ve birçok işletme için kullanıcılar ile etkileşime geçmenin birincil yoludur. Doğru web tasarımı sadece profesyonel bir görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda satış hunisinin her seviyesindeki müşterileri çeker. 

İletişimde güçlü bir kaynak olarak karşımıza çıkan  Sosyal Medya doğru yönetildiğinde çok önemli bir pazarlama aracı olarak markalara değer katmaktadır. Etkili ve Profesyonel şekilde yönetilen Sosyal Medya  Markanıza ait ürün ve hizmetlerin tanıtılmasında büyük rol oynar. Bunun yanında potansiyel müşterinizin Markanıza olan algısını yöneterek satışlarınızın artmasını sağlar.

Günümüzde en sık kullanılan arama motoru Google olduğu için SEO ve İnternet kurallarını belirleyici  kuruluşta Google olmuştur.  Google Kaliteli (siteiçi optimizasyonlar) ve popüler (sitedışı yapılan çalışmalar) İnternet sitelerine aramalarda öncelik verir. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Google arama botlarına sitenizin kaliteli ve kullanıcı dostu olduğunu kanıtlamak için yapılan çalışmalardır.

Şimdiye kadar hepimiz “İçerik Kraldır” mottosunu çok fazla duyduk. Bu bir klişe çünkü gerçeğe dayanıyor.İçerik her zaman dijital pazarlama stratejilerinde önemli bir rol oynuyor.Hedef kitlenize fayda sağlayan alakalı, harekete geçirici içerik geliştiriyorsanız, şüphesiz okuyucularınızın değerli bulacağı parçalar oluşturuyorsunuz.Ancak arama motoru optimizasyonunu (SEO) resmin dışında bırakırsanız, içeriğiniz yapabileceği işin yalnızca yarısını yapıyor demektir.İçerik pazarlamasının ve SEO’nun birbirlerini tamamlaması gerekmektedir.

E-Ticaret Nedir

WEB TASARIM

Bir web sitesi bir mağaza kadar güçlü bir markalama deneyimi olabilir ve birçok işletme için kullanıcılar ile etkileşime geçmenin birincil yoludur.

Doğru web tasarımı sadece profesyonel bir görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda satış hunisinin her seviyesindeki müşterileri çeker. Sonuçta, işinizi büyütmeyecek ve müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmeyecek yeni bir görünüm ne işe yarar?

SEO – ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

 Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının, güncel sıralama kriterlerini etkin biçimde öğrenerek bunlara göre gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlayan sürecin tamamına SEO denilmektedir.

Bizce başarılı bir SEO çalışması hedeflemesi, yüksek kullanıcı etkileşimine sahip, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan içeriklerle bezenmiş ve bunu yaptığı ölçüde dönüşümü düzenli olarak artan web sitesi oluşturmak olmalıdır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Müşterinizin duygularına dokunmak, harika bir sosyal medya yönetimi stratejisinin anahtarıdır.

Sosyal Medya Yönetimi herhangi bir iş için hayati öneme sahiptir, çünkü siz ve tüketicileriniz arasında kişisel ve dolayısıyla duygusal bir bağ kurmanıza izin verir.

İÇERİK PAZARLAMA

İçerik pazarlaması tam zamanlı bir iş ve zaman alıcıdır. Queen dijital olarak sorumluluğu üstlenmemizi, kullanıcı katılımını arttırmamızı ve kitlenizin içine marka bilincini yerleştirmemizi sağlayın.

Queen Dijital “Yapılacaklar” listenizden çıkartacağınız, ekonomik ve değerli içerikli pazarlama hizmetleri sunarak işinize odaklanmanız için daha fazla zaman tanır.