WEB TASARIM

Bir web sitesi bir mağaza kadar güçlü bir markalama deneyimi olabilir ve birçok işletme için kullanıcılar ile etkileşime geçmenin birincil yoludur. Queen Dijital olarak kullanıcılarınızı potansiyel müşterilere dönüştüren kurumsal Web Siteleri tasarlarız.

Doğru web tasarımı sadece profesyonel bir görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda satış hunisinin her seviyesindeki müşterileri çeker. Sonuçta, işinizi büyütmeyecek ve müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmeyecek yeni bir görünüm ne işe yarar?

DAHA FAZLA BİLGİ
Dijital Pazarlama - Web Tasarımda Neler Yapıyoruz?
SEO İçin Neler Yapıyoruz

SEO-ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının, güncel sıralama kriterlerini etkin biçimde öğrenerek bunlara göre gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlayan sürecin tamamına SEO denilmektedir.

Queen Dijital olarak başarılı bir SEO çalışması hedeflemesi, yüksek kullanıcı etkileşimine sahip, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan içeriklerle bezenmiş ve bunu yaptığı ölçüde dönüşümü düzenli olarak artan web sitesi oluşturmaktan geçeceğini biliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Çoğu küçük işletme, ne tür pazarlama stratejilerine yatırım yaptıkları konusunda dikkatlidir. Sınırlı bir pazarlama bütçeniz olduğunda, paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için bu bütçeyi akıllıca harcamanız önemlidir. Sosyal medya pazarlama stratejisi, küçük işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmak ve zaman içinde satışlarını artırmak için kullanabilecekleri çok yönlü ve uygun maliyetli stratejilerden biridir.

Sosyal Medya Yönetimi, dijital pazarlama için hayati öneme sahiptir. Çünkü siz ve tüketicileriniz arasında duygusal bir bağ kurmanıza izin verir ve bunun sonucunda doğal ve sürekli bir alışveriş içerisinde yer alınır. Siz satışlarınıza yoğunlaşırken, Queen Dijital olarak sosyal medyanızı profesyonel şekilde yöneterek, potansiyel müşteriler kazanmanızı ve sektörde büyüyerek rakiplerinize göre fark yaratmanızı sağlarız. Müşterinizin duygularına dokunmak, harika bir sosyal medya yönetiminin en önemli anahtarıdır.

DAHA FAZLA BİLGİ
Dijital Pazarlama - Sosyal Medya Yönetiminde neler yapıyoruz
neler yapıyoruz

İÇERİK PAZARLAMA

İçerik pazarlaması tam zamanlı bir iş ve zaman alıcıdır. İçerik pazarlaması, kitlenize yardımcı olacak içerik oluşturarak çevrimiçi görünürlük oluşturmaya ve işletme itibarınızı artırmaya odaklanan bir taktiktir. Queen Dijital olarak sorumluluğu üstlenmemizi, kullanıcı katılımını arttırmamızı ve kitlenizin içine marka bilincini yerleştirmemizi sağlayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama içerisinde çok önemli bir yeri olan içerik pazarlama, reklamcılığa alışmış işletmeler için ilk başta mantıksız gelebilir; çok fazla satış yapmayan içeriğe para harcamayı gerektirir.

Ancak, gürültünün ortasında fark edilmenin giderek artan bir zorluk olduğu rekabetçi online ortamda, hedef kitlenizin sorularını yanıtlayan içerikler üretmek, aşağıdakileri yapmanın en iyi yollarından biridir:

  • Alakalı arama terimleri için arama motorlarında görünün
  • Başka web sitelerinin sizinkine bağlantı vermesini sağlayın
  • Sosyal medyada e-posta aboneleri ve takipçiler kazanın
  • Müşteriniz olma olasılığı en yüksek kişilerle iyi niyet oluşturun

Uzun soluklu bir yol izlemeyi gerektirir. Markanızı bugün bir blog yazısı veya video aracılığıyla ilk öğrenen biri, hemen bir satın alma işlemi gerçekleştirmeyecektir.  Ancak içeriğiniz onları etkiliyorsa, satın almaya hazır olduklarında sizi seçme olasılıkları çok daha yüksektir.

Queen Dijital, içerik pazarlama stratejisi ile ilgili sorumluluğu sizin üzerinizden alarak, ekonomik ve değerli içerikler üreterek, müşterilerinize daha fazla  zaman ayırmanızı ve işinize odaklanmanızı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Binlerce Ziyaretçiye Ulaşın

QUEEN DİJİTAL, PAZARLAMA VE REKLAMIN DİJİTAL HALİ

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN