KONFOR ALANI / DİJİTAL PAZARLAMA

Hakkımda
K

onfor alanı insanların ilerlemesini engelleyen, kişilerin zamanla pas tutmasına sebep olan bir çapa gibidir. Bu alanın içerisinde olan kişi kendini güvende hisseder fakat köreldiğinin farkında değildir. Çıkış yolu ise Cesarettir.

Gemiler Limana bağlı kalsınlar diye üretilmemiştir. Aslında limanda çok rahat ve güvendedirler. Fakat yol alsın keşif yapsın yük taşısın diye üretilen gemiler limanda bekleyerek üretilme amaçlarının dışına çıkmış olmazlar mı? Aynı şey bizim içinde geçerli bizim bu dünyaya bir geliş amacımız yok mu ? Sadece konfor alanlarımızda yaşayıp ölecek miyiz ?

Konfor Alanımdan Çıkıyorum

Koşu sporuyla ilgilenmeye başladım. Ama her şey göründüğü gibi kolay değildi. Sabah erkenden kalkıp koşmak, ayakların şişene kadar antrenman yapmak zaman zaman acı çekmeme sebep oldu. Ama geriye dönüp bakınca kazançlarım çok daha fazlaydı. Maratonlara katılıp Adım Adım ekibiyle Sivil Toplum Kuruluşlarına destek olabilmek koşu sırasında kendimi sınırlarımı aşabilmek ve sağlıklı bir vücut elde etmek bunlardan bazılarıydı.

Konfor alanından çıkmamanın bedeli, konfor alanından çıkmanın bedelinden fazladır. Birde kendinizi konfor alanınızdan çıkarırsanız zamanı yaşlanmak için değil, gelişmek için kullanmış olursunuz.

Hepimiz biliyoruz başlangıçlar zordur, düzeni değiştirmek yolumuzu başka tarafa çevirmek ama bir adım ötemizde “Öğrenme Alanı – Gelişim Alanı” dediğimiz alanlar her şeyin başlangıcı olabilmektedir. Bende yıllardır Uluslararası bir firmada bir çok departmanda satış yöneticiliği yaptım. Pazarlama ve satış konularında bir çok eğitim aldım. Sonunda yeni bir şeyler öğrenmek kendi sevdiğim işi yapmak arzusu ile işimden yada bir diğer deyişle konfor alanımdan ayrıldım. Şimdilerde seçtiğim sektör sahada yaptığım işle paralel olan Dijital Pazarlama konusunda kendimi yetiştirmek ve bir çok işletmeye tecrübelerimle birlikte dijitalleşmeyi harmanlayıp hizmet etmek için karşınızdayım. Öğrenmeye açık olduğum kadar bildiklerimi de paylaşmayı seviyor ve insanların hayatlarına dokunmak istiyorum. Bu yüzden benim için dünyada ki en değerli hazinelerden biri olan Ailem ve Kızım Ece yani Kraliçemin ismi QUEEN olarak doğduk. Diğer ajanslardan farkımız yıllar içinde edindiğimiz saha tecrübeleriyle geliyor olmamızdır. Sizi ve müşterilerinizi anlayabilen geleneksel pazarlama ve satış teknikleriyle dijital pazarlamayı harmanlayan bir düşünce yapısıyla yola çıktık. İşinizi büyütmek,sizlerin güvenini kazanmak ve iş ortağınız gibi hareket ederek paranızı boşa harcamamak düşüncesindeyiz. Sizlerle kuracağımız işbirliği sonucunda;

Samimiyetle sorularınızı yönlendirebilir,

Her daim ulaşılabilir,

Şeffaf bir işbirliği içerisinde çalışabilir,

Bize güvenebilirsiniz.

QUEEN DİJİTAL

ERSİN ERTENCAN

Harika Avantajlar Sunuyoruz

İŞ ORTAKLARIMIZA HER DAİM DESTEK OLUYOR VE SORUNLARINDA YANLARINDA OLUYORUZ.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

EKİBİMİZLE BİRLİKTE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

WEB TASARIM

Your Content Goes Here

WEB SİTESİ BAKIMI VE HIZLANDIRILMASI

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

 

İÇERİK PAZARLAMA

 

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ (SEM)

 

SOSYAL MEDYA REKLAM YÖNETİMİ

 

What Does The Recruitment Process Look Like?

Takipçilerinizi Potansiyel Müşterilere Dönüştürelim

Web Sitenizi ve Sosyal Medyada İşletmenizi Takip Eden Takipçileriniz Potansiyel Müşteriniz Olabilir

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN